Heyoo Bir Teklif Aldım!!

31.1.12
Yeniyıl şansıyla geldi! İş arama süreci zorlu ve uzun soluklu olacak diye kendimi en kötüsüne hazırladığımdan epey sürpriz oldu gelen haber! 


Evet an itibariyle ben bir iş teklifi aldım!! Heyoo!! 

7 Ekim'de taşınmıştım ya İngiltere'ye, ilk bir ayım laylaylom geçmişti doğrusu işte yerleşme, biraz dinlenme ve seyahatlar filan derken Kasım gelivermişti.

Kasım'da ciddi aramalara başlamıştım. Bu İngilizler'e çöken Noel rehavetiyle Aralık'ta görüşme yoğunluğu epey azalmasına rağmen, çok şükür Ocak sonunda bir teklif almış oldum.. 3 ay sürdü iş aramam, şanslı başladık seneye..

Ne yapacağım derseniz, yine babaanneme anlatmakta zorlanacağım bir işim olacak.. Ona göre Mihendis kızıyım, marka müdürü olarak ne yaptığımı anlatamadım bunu nasıl anlatayım.. Londra Dunnhumby'de danışman olarak başlıyorum. 

Bir Tesco şirketi Dunnhumby, Tesco'nun müşteri sadakat programı Tesco Club card üzerinden tüketici analizleri yaparak P&G, Coca Cola Nestle gibi şirketlere tüketici stratejileri yapmaları konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Çok kitap tanımı oldu ama kısaca böyle bir iş.. Londra merkezli bir şirket Türkiye'de de ofisleri var, bilenler biliyor;)

İş bulmakla yeni başlıyor işler, şimdi ev bulmak lazım, Londra'da da bir düzen kurmak lazım.. Hazırlıklar başlasın o zaman.. Epey heyecanlıyım! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder