BİZ KİMİZ?

Merhaba,

2010 senesinde BİZE MÜSAADE diyerek bir yola çıktık biz. İşimiz nedeniyle, İngiltere, İsviçre ve Panama'da yaşadık. Troptropikal Panama'da 3 sene yaşadıktan sonra, 2018 başında rotamız yine İsviçre'ye döndü. Karayipler'den İsviçre Alpleri'ne balıklama daldık yani.Seyahat etmek, yenilikler keşfetmek en büyük tutkumuz. Zamanla herşeyin değiştiği gibi, seneler içinde seyahat etme şeklimiz de evrildi. Bireysel seyahat ederken çift olarak seyahat edenlerden olduk. Sonra Alp katıldı aramıza, büyümesini beklemek yerine çocukla  seyahatlerimize devam ettik. Bugüne kadar çocukla zor denilen birçok yeri keşfettik. Bebekken Tayland, Singapur'a gittik, ya da 2 yaşında Güney Amerika'da, Machu Picchu Küba Guatemala gibi ülkelere gittik.


Bize en çok sorulan soru: ''Çocukla nasıl bu kadar geziyorsunuz?'' 

Herşeyden önce çocukla da aktif yaşam mümkün! Buna inanıp yola çıktık her seferinde. Alp 5 yaşında ve 21 ülke gezdi bugüne kadar. Her bir seyahat apayrı bir tecrübe, çok şey öğrendik. 

Bilgi tecrübe paylaştıkça çoğalır, cesaret de bulaşıcıdır değil mi? İşte bu yüzden çocuklu bir aile olarak yurtdışında yaşadığımız deneyimleri, çocukla seyahat hakkında ipuçları ve seyahat notlarımızı bu blogda paylaşıyoruz. İlham olur, cesaret verir hayaliyle.. 

Blogumuza hoşgeldin!

Sevgiler

Elvan, Murat ve Alp