Yine Yeniden Londra, biz + 1

8.3.15

Londra'dayız.. 1 haftalığına geldik. İki kişi olarak geride bıraktığımız Londra'ya beraberimizde Alp'i getirdik.. Mayıs'ta doğum izni bitiyor ya benim müdürlerle nasıl bir role geri döneceğim, yol belirlemeye çalışıyoruz. Bu hafta ara ara şirkette görüşmelerim olacak, o esnada Alp'le Murat birlikte takılacaklar. Gerçi hava soğuk ve yağmurlu ne yaparız bilmem kalan zamanda Alp'le..


Güzel tesadüf anneler günü haftasına denk gelmesi.. Daha önce bahsetmiştim ya da bilenler bilir, İngiltere'de anneler günü Mart ayında kutlanır. Dünya kadınlar günü mesela pek bilinmez kutlanmaz bu sebeple.. Madem Londra'dayız, o zaman kutlayalım eksik kalmayalım. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun! Çocuklarıyla, aileleriyle çok mutlu olsunlar!Alp'in şu ana kadar en sevdiği kısım otobüsler oldu tabii ki!


Gelir gelmez Alp, Londra'daki arkadaşlarımızla tanıştı. Adri ve Matteo ile bizim her hafta illa ki gittiğimiz muhteşem pizzacımıza Santa Maria'ya gittik pizzaları mideye indirdik! Londra'da özlediğimiz çok şey var, hepsine sıra gelmeyecek ama olduğu kadar artık..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder